Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 

 

 

 OBRAZEM: Kralova vila se proměnila do začátku září v galerii

 PRACHATICE - 13. srpna 2015 - 9:42 - Prachatická Kralova vila v Nádražní ulici má za sebou vernisáž výstavy VILA ŽIJE UMĚNÍM, která představuje čtyři mladé výtvarníky z Prachaticka. Své obrazy ve vile J. N. Krale představují Jan Goll, Aia Kubičková, Roman Janoušek a Martina Pivoňková.

 Z redakční pošty: Pavla Zelenková, Živá Vila  

www.dre-kon.cz  

   Od abstrakce přes surreálno po figurální kresbu a pc grafiku, tak se profiluje výstava, která doplnila interiér významné funkcionalistické vily. Malby doplňují již tak esteticky zajímavé vnitřní uzpůsobení domu a dohromady tvoří unikátní soubor. Uskuteční se zde několik dalších kulturních akcí včetně autorského čtení básní 15. srpna, koncertu harfy a setkání pamětníků 22. srpna a divadelního představení 29. srpna.

   Vernisáž proběhla za hudebního doprovodu jazzového dua Pufra a svou půlhodinkou pseudovědecké satiry program obohatil známý ochotnický herec Jirka Chemik Pešek. Vernisáž navštívilo kolem 30 lidí. Pokud jste mezi návštěvníky nebyli, máte možnost instalaci shlédnout do 9. září. Otevřeno je vždy ve středy a soboty od 17 do 20 hodin.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2015, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist