Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 

 

 

 OBRAZEM: Mažoretky Klapeto se staly mistryněmi republiky

 VIMPERK - 28. května 2015 - 10:20 - Mažoretky Sára Štěchová, Karina Kysilová, Pavla Eliášová, Bára Váchova, Adéla Vienerová, Eliška Kubálková, Natálie Uhříčková, Kristýna Sedláčková, Alice Grulichová a Štěpánka Narovcová v čele s trenérkou Alžběta Rückerovou v sobotu v podvečer získaly na finále MČR v mažoretkovém sportu v Náchodě titul mistryň republiky. Ocenění dostaly za choreografii s náčiním flag.

 Z redakční pošty: Alžběta Rückerová, foto Bedřich Kubálek

www.dre-kon.cz  

   V neděli soutěžil tým s dalšími svými choreografiemi. Dopoledne děvčata vybojovala 3. místo se sestavou show s názvem Šípková Růženka, odpoledne pak soubor získal bronzovou medaili za předvedení sestavy pom. Mažoretky tedy přivezly z finále MČR z Náchoda tři medaile.

   "Moc se nám v Náchodě líbilo. Soutěžili jsme tam již třikrát a vždy docela úspěšně. Je tam i moc příjemný organizační tým. Na zimním stadionu bývá skvělá nálada. Jezdí za námi i naši fanoušci. Samozřejmě se nám tam líbilo o to víc, že se i letos dostavil úspěch," uvedla Eliška Kubálková. 

   "Letos jsme jeli soutěžit do Valtic a do Náchoda. Na obě místa jezdím ráda, protože na ně mám jen ty nejlepší vzpomínky. Budu mít krásné vzpomínky i na letošní soutěže. Jsem moc ráda, že jsme zabojovali a krásně tak zakončili naše celoroční snažení," řekla Alice Grulichová.

   "Byla jsem lehce nervózní před každým naším vystoupením, nechtěla jsem to pokazit. V sestavě jsou určitá místa, která jsou obtížnější. Když tyto složité části zvládneme dobře, moc se nám všem uleví. V Náchodě se nám sestavy povedly docela dobře," sdělila Kristýna Sedláčková. 

   Máme tři medaile z finále MČR, to je skvělé! Mám velikou radost. Je to báječné. Ale konec to ještě není. Se všemi sestavami jsme postoupili na MS do Prahy. Na konci srpna bychom tedy měli znovu soutěžit. Důležitý je ale trénink během prázdnin. Uvidíme, jestli najdeme společné termíny na pilování sestav.

   Chtěli bychom moc a moc poděkovat všem, kteří nám jakkoli a s čímkoli v našem snažení pomáhají. Největší dík patří rodičům, kteří nás v naší oblíbené aktivitě podporují. Velmi také děkujeme škole ZŠ TGM Vimperk, pod níž fungujeme, v čele s paní ředitelkou Dagmar Rückerovou.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2015, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist