Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 

 

 

 OBRAZEM: Vimperské mažoretky Klapeto úspěšné na finále B

 VIMPERK - 20. května 2015 - 9:37 - Víkend 16. a 17. května byl pro soubor mažoretek Klapeto opět soutěžní. Kadetky s vedoucí Dagmar Rückerovou a seniorky s trenérkou Alžbětou Rückerovou společně vyrazily na finálové kolo MČR v mažoretkovém sportu do Valtic. Sluneční víkend a příjemné prostředí přinesly mažoretkám skvělé výsledky.

 Z redakční pošty: Alžběta Rückerová, foto Bedřich Kubálek

www.dre-kon.cz  

   V sobotu na zastřešeném pódiu valtického náměstí probíhala soutěž s náčiním baton. Do tohoto kola se naše děvčata kvalifikovala ve Stochově 9. května (sólo baton Kysilová – 2. místo,sólo pom Grulichová – 2. místo,duo baton Váchová – Narovcová – 2. místo, duo baton Kysilová – Eliášová – 3. místo, duo baton Štěchová – Kubálková – 5. místo). 

   Vimperský tým v hlavním městě vína jako první reprezentovala děvčata Barbora Váchová a Štěpánka Narovcová. Za svůj skvěle provedený výkon tyto mažoretky obsadily 5. místo. V seniorské věkové kategorii jsme také měli své zástupce. Karina Kysilová – sólo baton – se umístila na 14. místě, dvojice Kysilová – Eliášová skončila na nepopulárním 4. místě. 

   Neděle přinesla další báječné výsledky. Tentokrát porota hodnotila soutěžící s náčiním pom. Dopoledne vystupovaly kadetky Klapeto Vimperk. Po velmi povedeném výkonu nakonec skončily na 7. místě. O několik okamžiků později startovaly seniorky Klapeto. Porazily všechny konkurentky a vyhrály svou věkovou kategorii. Oba týmy postoupily na finále A do Náchoda. 

   Nedělní odpoledně patřilo sóloformacím pom. Juniorka Alice Grulichová potěšila trenérku, kamarádky z týmu a vůbec všechny, co jí držely palce, protože i přes trému bravurně zacvičila svou choreografii a vybojovala tak stříbrnou medaili. I ona postupuje do finále A do Náchoda. 

   Mažoretkám Klapeto a vedoucím týmu ( tedy i sobě) moc a moc gratuluji. Jsme ráda, že se zúročuje naše úsilí a pilné trénování.
Děkuji rodičům, kteří nás přijeli podpořit do Valtic , děkuji i rodičům, jež zůstali doma ve Vimperku, protože vím, že drželi pěsti a sledovali naše počínání na internetových stránkách mažoretek. Dále bych touto cestou ráda poděkovala firmě Švactrans. S jejími službami jsme maximálně spokojeni. 

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2015, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist