Hlavní strana
 

Zprávy - Kriminalita - Publicistika - Kultura - Fotoreportáže - Pozvánky - Inzerce - Názory - Počasí - FACEBOOK - FOTBAL - HOKEJ - SKI KLUB

 
Klikněte a budete v naší půjčovně.

Po kliknutí se dozvíte vše potřebné!

Reklama u nás se vyplatí. Více...

 

www.prachatickonews.cz - Názory a komentáře

 Názor: Od volné soutěže myšlenek k jejich "krádeži"   

 NÁZOR - 28. září 2010 - 12:41 - Naším kolektivním krédem je zásada, že se v předvolební kampani nebudeme dotýkat cti svých konkurentů. Chápeme ji jako volnou soutěž myšlenek a nápadů k realizaci. Jako první jsme prachatické veřejnosti představili svůj program, nyní zjišťujeme že postupně dochází k jeho "vykrádání". Občan před volbami zjistí, že většina subjektů mu nabízí totéž. 

 MUDr. Juljo Hasík, Pro Prachatice

Akce slev. Co jsme pro vás připravili?    Reklama u nás se vyplatí. Více...

   Volební programy nejsou chráněny "autorskými právy", stejný záměr může mít zcela nezávisle více osob či uskupení. V tomto smyslu chápu, že druhý či třetí v pořadí vůbec neopisoval. To ovšem platí pouze pro subjekty, které v minulých volbách nedostaly šanci. Jestliže však "Ameriku po Kolumbovi" objevují ti, kteří městu po několik volebních období "vládli", není to fér.

   Váš internetový deník v redakčním článku upozornil na to, že KDÚ vedená Růženou Šternberkovou má v programu zachování všech základních škol, ačkoli to byla právě ona, kdo je chtěl rušit. A obráceně - paní Andrea Tajanovská se zasloužila o to, že záměr nebyl realizován.

   My z Pro Prachatice jsme přišli s nápadem na obnovení trhů, dokonce o několik měsíců dříve, než je úspěšně začali provozovat v Chlumanech. S nimi bychom se také museli samozřejmě dohodnout tak, abychom nevybíravou konkurencí neohrozili jejich projekt. Dnes s překvapením zjišťuji, že trhy mají v programu KDÚ i ODS, které jejich absence do této chvíle nijak nevzrušovala...

Redakce PrachatickoNews nabízí v rubrice Názory a komentáře každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PrachatickoNews

 

 

Více...

Více...

Více...

 
Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2010, Všechna práva vyhrazena
Redakce - Reklama