Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: Povolební lečo v Prachaticích. Čí hlas je rozhodující?

 PRACHATICE - 4. listopadu 2018 - 22:25 - Dovoluji si poslat malý komentář k povolební situaci v Prachaticích.

 MUDr. Václav Šulec ml., Prachatice

    www.dre-kon.cz

   Jako po každých volbách je naprosto běžné, že o faktickém vítězi rozhoduje vznik povolební koalice s většinou mandátů. Nic nového, Prachatic se toto týká stejně, jako jiných obcí ČR.

   Ale koho posuzovat jako rozhodujícího člena v patové situaci? Co se týče Prachatic, toto místo se přisuzuje panu Miroslavu Lorencovi, který zastupuje sdružení ANO. Ale je to tak opravdu?

   To, že jeho rozhodnutí, na jakou stranu se přikloní, přišlo trochu opožděně, je stále ještě pochopitelné. Domnívám se ale, že tím rozhodujícím elementem je někdo úplně jiný. A členem zřejmě budoucí hlavní koalice není. Bude ji pouze podporovat. Tento rozhodující hlas má pan zastupitel Zdeněk Kollár za KSČM.

   Hlavně, aby ta nová koalice "makala"...

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PRACHATICKOnews.cz nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PRACHATICKOnews.cz

 

TOPlist