Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: Minulost kandidujících bude rozhodující pro zvolení

 PRACHATICE - 22. srpna 2018 - 13:43 - Komunální volby 2018 se blíží závratnou rychlostí. Všechny politické subjekty, které postavily kandidátky, budou mít opravdu "hektický" závěr prázdnin.

 Miroslav Lorenc, Prachatice

    www.dre-kon.cz

   Nejvíce mediální pozornosti v komunálních volbách si pochopitelně užívají kandidáti velkých měst (Praha, Brno, Ostrava a České Budějovice). I v Prachaticích budou budoucí zastupitelé pod mediálním drobnohledem novinářů.

   Právě mediální obraz kandidátů hraje ve velkých městech zásadní roli, pro jejich zvolení. Naopak v menších obcích jsou budoucí zastupitelé veřejně známí. Často je potkáváme, známe jejich názory a postoje. V některých případech se s nimi známe osobně. Tento fakt je velkou výhodou pro voliče v menších městech a obcích.

   Důležitou roli při rozhodování, komu dáme svůj hlas, sehraje minulost nominantů. A minulost všech kandidujících, bez rozdílu politické příslušnosti, bude, podle mého názoru, zásadním atributem pro zvolení, toho svého favorita.

   Mě osobně těší, že se do komunální politiky zapojuje čím dál víc mladých lidí. Zároveň jsem potěšen, že občané v Prachaticích pochopili, že komunální volby nejsou zase až tak o politických stranách, jako spíše o osobnostech.

   Doufám, že se nám podaří 5. a 6. října letošního roku vybrat do nového zastupitelstva kvalitní prachatické osobnosti.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PRACHATICKOnews.cz nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PRACHATICKOnews.cz

 

TOPlist