Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: Rozčilují nás staré časy víc, než to, co se děje dnes?

 PRACHATICE - 26. června 2018 - 9:18 - Vážený pane Boreši, proti aktivitám typu Živá vila nic nemám, ale pokud se vám líbí současná výzdoba města, tak vám váš názor nikdo nebere. Proto je zde také možnost se k něčemu takovému vyjádřit - prostřednictvím těchto stránek. (Názor na názor zveřejnění zde).

 Václav Sloup, Prachatice

    www.dre-kon.cz

   Co se týká vašeho přirovnání k zakonzervované mrtvole, tak s vámi nemohu souhlasit, ale je zřejmé, že vás staré časy více dokáží rozčílit, než to, co se děje nyní.

   Nevím, jak dlouho žijete ve městě, ale věřte tomu, že ne všechno bylo dříve špatné. Vyhovuje vám snad, že se centrum města vylidňuje, ruší se obchody, restaurace, a závody jako Šumavan, Jitona, JČM, ZVVZ, ČSAD nebo Jihokov patří do historie. Z města, se začíná stávat historický skanzen, ale pozor - Prachatice nejsou Český Krumlov.

   Chtěl bych také poděkovat těm, kteří reagovali s dalšími podněty ke zlepšení rázu města. S pozdravem Václav Sloup - Prachatice.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PRACHATICKOnews.cz nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PRACHATICKOnews.cz

 

TOPlist