Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: Estetické skvrny na tváři Prachatic by šly odstranit...

 PRACHATICE - 14. května 2018 - 15:55 - Pan Václav Sloup ve svém příspěvku dosti ultimativně žádá odstranění jistých estetických skvrn na tváři města. V mnohém dávám za pravdu. (Reakce na názor publikovaný zde).

 Luděk Ludvík, Prachatice

    www.dre-kon.cz

   Trendem jsou kontejnery na tříděný odpad pod úrovní dlažby – viz Písek. V centru určitě. Že obchody uprostřed hradeb živoří, je znakem dneška. Konkurence obchodních domů na periférii smrtelná. Stejně tak dopadl bavorský Freyung. V historickém jádru Č. Krumlova infrastrukturu obchodů a provozoven zachraňují cizozemští turisté, starousedlíci z šíleného mumraje prchají, střed se vylidňuje.

   Umisťování moderních artefaktů na věkem omšelé kameny našich městských hradeb se mi rovněž jeví jako násilné roubování, až neúcta.

   V příspěvku zmínění pávi byli kdysi velkou atrakcí Parkánů. Nedávno si Andrej Babiš stěžoval na svatební dar, dvojici pávů. Co prý s nimi, klofají do svého obrazu ve vyleštěných autech návštěvníků Čapího hnízda. Nevím jak velká averze je na radnici k ANO, ale snad by je ve voliéře Parkánů zastánci jiného politického názoru nezamordovali...

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PRACHATICKOnews.cz nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PRACHATICKOnews.cz

 

TOPlist