Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: Za parkování u plné čáry by určitě měla být pokuta

 PRACHATICE - 2. března 2018 - 14:25 - Chtěl bych touto cestou upozornit na neustálé parkováni na plné čáře. Jedná se o ulici Jánská vedle mototechny v Prachaticích, kde si lidé krásně zastaví, zapnou si výstražná světla a zvesela nakupují dlouhé minuty.

 Čtenář Jirka, Prachatice

    www.dre-kon.cz

   Stejně funguje také zásobováni této prodejny. Hned nad ní je přechod a hlavni silnice se stáčí doleva. Takže každý den zde dochází k nebezpečným situacím.

   Každý den tudy několikrát projíždím a ani městská policie ani dopravní nijak nezasahují. Myslím si, že správná výše pokuty za tento přestupek by od tohoto druhu parkování odradila.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PRACHATICKOnews.cz nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PRACHATICKOnews.cz

 

TOPlist