Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: Je v hodné čekat, až se u Zlaté stezky něco stane?

 PRACHATICE - 16. září 2016 - 18:12 - Velice děkuji panu Kuskošovi za naprosto přesný popis (zde) situace před ZŠ Na Zlaté stezce při ranním přivážením žáků.

 Hana Tesařová, bývalá učitelka této školy a babička jejího žáka

    www.dre-kon.cz

   Mé zkušenosti jsou naprosto stejné a jsem tím, kdo již opakovaně upozorňoval jak policii, tak i školu na velmi nebezpečné jednání řady řidičů. Vozím svého vnuka za Starých Prachatic do uvedené školy již čtvrtým rokem a žasnu téměř každý den, co vše lidi dokážou. A to jde o bezpečnost jejich vlastních dětí a už vůbec nemluvím o "výchově" dětí.

   To, co jim třeba jeden den policista pozvaný do školy ukáže, jejich vlastní rodiče vzápětí zcela popřou. Ovšem pokud je přítomný policista, je situace přece jen lepší, většina najednou ví, jak se zachovat, a nevypadá to zdaleka tak hrozně jak jindy - a to je téměř denně - když policejní přítomnost chybí.

   Dostalo se mi už vysvětlení, že policistů je málo - čemuž i věřím - ale nechce se mi s tím smířit. Přidávám se proto ráda ke jmenovanému tatínkovi s prosbou - i s nadějí, že by se snad nějaké řešení mohlo najít. Jde o dětí, jejich zdraví a životy, ale i výchovu pro budoucnost.

   Nebo je vhodnější čekat, až se opravdu něco stane? 

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PRACHATICKOnews.cz nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PRACHATICKOnews.cz

 

TOPlist