Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: Je rozumné obnovit letní kino na stávajícím místě?

 PRACHATICE - 26. července 2016 - 7:30 - V Radničním listu a týdeníku 5+2 se dočteme o snaze znovu zprovoznit letní kino v Prachaticích. Nápad hezký, ale je opravdu vhodné a rozumné obnovovat letní kino na stávajícím místě, to znamená v těsné blízkosti mnoha obytných domů?

 Milena Horská, Prachatice

    www.dre-kon.cz

   Znamená to nadměrný hluk z projekce do nočních hodin. V případě kulturních akcí jsme v minulosti zažili i noci beze spánku do čtyř ráno a zavřená všechna okna nepomohla. Kdo by chtěl tohle zažívat například u svého rodinného domku?

   Problémem je i parkování, hlavně ve večerních hodinách tu volná místa nejsou.To není problém pouze Sídliště.

   Nevím, kolik bytovek stálo v okolí při položení základního kamene Letního kina, ale domnívám se, že při navrhování stavebních změn a úprav by se mělo uvažovat také o negativních dopadech pro nemalé množství obyvatel přilehlých domů.

   Aby byly Prachatice opravdu "Dobrým místem pro život" - tak nebo podobně nazvaný článek byl v Radničních listech také uveden - jistě by se pro multifunkční letní kino našlo vhodnější místo někde na okraji města, kde nebude život obyvatel ztrpčovat, ale naopak bude přínosem a reprezentací. 

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PRACHATICKOnews.cz nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PRACHATICKOnews.cz

 

TOPlist