Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: Turnaj je dobře, ale chceme pomoct dětskému tenisu?

 PRACHATICE - 16. června 2016 - 8:11 - S radostí jsem si přečetl článek o tenisovém turnaji v Lažištích pořádaném TŠ Prachatice - zde.

 Vladimír Vácha

    www.dre-kon.cz

   Nejvíc si na tom cením, že se zúčastnili děti z celého okresu, nejen z Prachatic. I toho, že je vidět, že turnaje jde uspořádat i jinde, než v tradičních střediscích. Myslím, že by to šlo i v Netolicích.

   Bohužel mě tato událost vrací k bouřlivé diskuzi o tenisové škole v Prachaticích. Jen mě utvrdila v názoru, že ani v Prachaticích ani ve Vimperku není zájem dětskému tenisu pomoci a dokresluje to situaci v těchto střediscích.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PRACHATICKOnews.cz nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PRACHATICKOnews.cz

 

TOPlist