Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: TJ TK má zájem na spolupráci s Tenisovou školou

 PRACHATICE - 9. dubna 2016 - 21:45 - Na pondělním jednání výkonný výbor Tenisového klubu Prachatice jednoznačně potvrdil zájem o spolupráci s Tenisovou školou Prachatice. VV považuje současný stav, kdy tenis jako takový trpí vzájemnou nevraživostí několika jednotlivců, za velice nešťastný.

 Výkonný výbor TJ Tenisový klub Prachatice, zapsaný spolek

    www.dre-kon.cz

   Členové VV se distancují od dokumentů, které byly, nebo i v současné době jsou k dispozici na serveru Prachaticko News, a považují je za osobní názory jednotlivců, které ale zároveň vrhají špatné světlo na náš TK. Velmi bychom ocenili, aby se v budoucnu veškeré spory týkající se TK a nebo TŠ neřešily prostřednictvím tisku, ale pouze prostřednictvím orgánů TK.

   Výkonný výbor by rád uvítal Tenisovou školu zpět na antukových dvorcích prachatického sportovního areálu a pomohl tak TŠ kvalitním tenisovým prostředím k postupnému vybudování soutěžního mládežnického tenisu ve městě. Na jednání vedení TK s rodiči dětí, které navštěvují TŠ, bylo zástupcem TŠ již podepsáno jedno vyhotovení smlouvy mezi TK a TŠ. Chybí tedy opravdu jen malý krůček k tomu, aby se tenis v Prachaticích vrátil do normálních kolejí. Páni trenéři, povzneste se nad osobní spory s jednotlivými členy TK a soustřeďte se pouze na práci s našimi budoucími tenisovými soupeři.

   Špatné osobní vztahy mezi několika lidmi by přeci neměly být nadřazeny zájmu dětí o tenis. Ty si určitě zaslouží provozovat sport, který si vybraly, v kvalitních podmínkách, a není nutné, aby využívaly azylu v náhradních prostorech.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PRACHATICKOnews.cz nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PRACHATICKOnews.cz

 

TOPlist