Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: Kdo chce zachránit vilu u nádraží, ať ji odkoupí

 PRACHATICE - 15. března 2016 - 7:46 - Spor o budoucnost vily u prachatického nádraží je podobně jako spor o takzvanou Kliniku v Praze mlžen vznešenostmi typu "komunitních center". Touží-li někdo po tomto domě, nechť jej koupí a aktivity provozuje za své. S výhledem odkupu vynuceného státem v horizontu budoucích desítek let.

 Luděk Ludvík, Prachatice

    www.dre-kon.cz

   Neb stavba je špuntem na budoucí rovinné trase směr Vodňany. Ke stavbě nové silnice (po dokončení dálniční sítě) nepochybně dojde. Automobilový přetlak si vynutí své.

   V té souvislosti zařazení vily na soupis kulturních památek vidím jako nereálný. Předpokládám, že soudnost a nadhled těch, kteří rozhodnou, zvítězí nad malicherností lokálních zájmů. 

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PRACHATICKOnews.cz nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PRACHATICKOnews.cz

 

TOPlist