Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: Nevěřil jsem vlastním očím, systém hlasování je šok!

 PRACHATICE - 1. března 2016 - 9:39 - Z oficiálního webu města Prachatice: "Devadesát sedm přímých účastníků Fóra Zdravého města v sále Národního domu diskutovalo nad devíti tematickými oblastmi a sestavilo „žebříček problémových priorit“. K jejich pořadí se nyní mohou vyjádřit všichni občané, případně přidat podnět, který na jednání nezazněl. Každý hlasující má k dispozici 6 plusových a 3 minusové hlasy. Podmínkou k využití jednoho minusového ale je, aby nejdříve dal dva hlasy plusové (pro 2 minusové 4 plusové atd."

 Václav Studený, Prachatice  

    www.dre-kon.cz

   Nebudu se vyjadřovat k některým nápadům, nad kterými zůstává rozum stát, viz. oplocení Štěpánčina parku. Avšak systém hlasování mě šokoval.

   Všichni občané se mohou vyjádřit, ale svoboda vyjádření se nám jaksi někam vytratila. Vyjádření občana bude tedy vždy kladné. Zajímavé, doporučuji uplatnit při volbách!

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PRACHATICKOnews.cz nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PRACHATICKOnews.cz

 

TOPlist