Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: Tenisté a tenisová školo, zkuste se ještě dohodnout

 PRACHATICKO - 11. února 2016 - 8:22 - Vážení příznivci tenisu, vážení členové Tenisového klubu, vážení trenéři Tenisové školy v Prachaticích. Je nemilé, že nastala situace, která není příjemná žádné zúčastněné straně. Tenisový klub má v Prachaticích dlouhou tradici, současná Tenisová škola již třetím rokem vede nemalý počet dětí k tenisu. Ukončit provozování této školy na základě nedohody mezi vedením Tenisového klubu a Tenisové školy je značně nepochopitelné.

 Václav Šulec ml.

    www.dre-kon.cz

   Tenisovému klubu spíše ubývá členů a nevidět to, by znamenalo spíše lhostejnost, než nevědomost. Děti, členové Tenisové školy, k hráčům Tenisového klubu mají nepochybně dětský respekt a náhle jim nedohodou mezi dospělými jejich snaha zvládnout tenisovou hru je vzata.

   Příčiny ukončení této jejich aktivity jim logicky nevysvětlíte. Rozhodně je nebudou zajímat žabomyší spory mezi dospělými. Jsou totiž jako obvykle spíše směšné.

   V tomto případě nemůže jít o peníze. Finanční náležitosti byly přece předjednány. Pochopitelně nemůže ani Tenisový klub ani Tenisová škola tratit. Tak se prosím, Vážení pánové a Vaši poradci z Tenisového klubu, račte ještě zkusit domluvit s pány trenéry a neshazujte se v očích dětí a jejich rodičů. Vaše osobní neshody děti opravdu nezajímají.

   Jako bývalý hráč jsem se s Vámi utkával raději na kurtu a ne touto formou. A vždy korektně! Druhý set začíná...

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PRACHATICKOnews.cz nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PRACHATICKOnews.cz

 

TOPlist