Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: Po loňské kritice plesu je letos na řadě velká pochvala

 PRACHATICE - 26. ledna 2016 - 10:08 - Před rokem jsem na těchto stránkách v rubrice názory vyjádřila svou nespokojenost s Plesem města Prachatic – hlavně tedy s hlavním hostem Helenou Vondráčkovou. V letošním roce jsme byli rozhodnuti po tomto zklamání ples nenavštívit, ovšem zlákal nás program a zaměření plesu na muzikál Mamma Mia a své rozhodnutí jsme změnili. A musím říct, že nelitujeme.

 Jitka Tomanová, Prachatice  

    www.dre-kon.cz

   V loňském roce jsem na základě svých dojmů napsala kritiku. Myslím, že se tedy sluší, pokud máme letos dojmy opačné, napsat pochvalu. Tak jako k životu patří kritika, je známkou, že nám není něco lhostejné, stejně by k němu měla patřit i pochvala jako vyjádření spokojenosti.

   Odboru kultury, školství a cestovního ruchu a všem, kteří se na organizaci plesu podíleli, patří dík a pochvala. Letošní ples se dle našeho názoru opravdu vydařil. Výzdoba u vchodu a v celém sále byla velmi pěkná. Velký úspěch měla i tři vystoupení vynikajícího tanečního páru.

   Vystoupení protagonistů české verze muzikálu Mamma Mia roztančilo a roztleskalo sál písničkami z muzikálu postavenými na hitech skupiny ABBA v české verzi. Třešničkou na dortu celého plesu bylo rautové občerstvení připravené na balkóně. Zde si opravdu každý mohl vybrat dle své chuti.

   Jako tradičně k tanci i poslechu hrála výborně skupina Top Band. Cituji PRACHATICKOnews.cz: "Dobrá věc se podařila..." Nezbývá než ještě jednou poděkovat za příjemně prožitý večer všem, co se o něj zasloužili a vyjádřit přání: "Jen tak dál..."

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PRACHATICKOnews.cz nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PRACHATICKOnews.cz

 

TOPlist