Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: K tomu, že oprava sportovního zařízení přišla včas

 PRACHATICE - 14. ledna 2016 - 7:31 - Když jsem si názor/postřeh Miroslava Lorence přečetl, trochu jsem se usmál. Tenisové kabiny jsme před 45ti lety stavěli prakticky v sestavě S. Žák, V. Barták a já. Samozřejmě zadarmo.

 Vladimír Vácha

    www.dre-kon.cz

   To, že střecha vydržela dodnes, nás může jen těšit a hřát. Stejným způsobem se stavěly kabiny lyžování převážně s J. Neužilem. 7

   Když si dnes přečtu, že oprava bude stát 391 tis. Kč, je to ten důvod, proč jsem se usmál. Nová doba, nová doba by zakřičel Polívka v kultovním filmu. Tehdy bychom prostě sehnali peníze na materiál a střechy si opravili sami, ale je "nová doba,nová doba".

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PRACHATICKOnews.cz nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PRACHATICKOnews.cz

 

TOPlist