Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: Oprava sportovního zařízení přišla v pravou chvíli

 PRACHATICE - 12. ledna 2016 - 8:50 - Zdánlivě nepotřebná a zbytečná by se možná mohla někomu zdát rekonstrukce či oprava střešního pláště šaten, klubovny tenisu a fotbalu ve sportovním areálu Tatranu Prachatice. Opak je pravdou. Havarijní stav tohoto objektu, vyžadoval rychlé a konstruktivní řešení.

 Miroslav Lorenc, Prachatice - ZASTUPITEL

    www.dre-kon.cz

   Vedení sportovního zařízení oslovilo šest firem a do výběrového řízení se přihlásily tři firmy. Celou zakázku, která zahrnovala demontáž staré, zdraví nebezpečné střešní krytiny, opravu střešního pláště, novou střešní krytinu, zateplení půdy, výměnu shnilých trámů u pergoly a výměnu starých oken, vysoutěžila s nejnižší cenou firma Misad z Lišova.

   Celkové náklady na rekonstrukci činily 391 150 korun. Nepotvrdila se obava, že firma s nejnižší cenovou nabídkou odvede nekvalitní práci. Firma Misad citlivě a kvalitně zrekonstruovala objekt šaten klubovny tenisu a fotbalu.

   Příští rok plánuje vedení sportovního zařízení dodělat úpravu fasády a rekonstrukce bude kompletně dokončena. Myslím, že je z toho vidět, že zastupitelé mají také oči otevřené...

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PRACHATICKOnews.cz nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PRACHATICKOnews.cz

 

TOPlist