Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: Je to u nás Kocourkov? Bohužel ne, Prachatice...

 PRACHATICE - 3. září 2015 - 14:23 - V Prachatickém deníku jsem se dočetl, že bude rada města pokračovat v "opravách" chodníku v ulici Zahradní naproti SpGŠ.

 Robert Zeman, zastupitel

    www.dre-kon.cz

   Opravy chodníku jsou jistě chvályhodné činy, tam kde dosloužily, stejně jako nová výstavba tam, kde chybí a chodci musí chodit v komunikaci společně s auty.

   O co jde ale v Zahradní? Rozhodně ne o opravu, ale marnotratnost starosty Martina Malého a všech dalších členů rady, kteří takový záměr schválili. Jde o obyčejné mrhání penězi - statisíci korun, které mohly být použity smysluplně jak v oblasti investic, tak případně sociální oblasti, školství pro děti, či kdekoliv jinde.

   Proč to tvrdím? Stávající chodník je plně funkční a stejně jako v loňském roce považuji tuto výměnu za naprosto zbytečnou. Nejsem proti kostičkám, estetice, naopak, ale k výměně má (by mělo, může) dojít, až dlažba doslouží, nikoliv vyházením funkční dlažby a nahrazením kamennou. 

   V tomto případě má neomluvitelné plýtvání veřejnými prostředky zelenou. Bohužel.

Chodník určený k "opravě" za statisíce korun... Podstata opravy? Chodník není dostatečně hezký...

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2015, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PRACHATICKOnews.cz nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PRACHATICKOnews.cz

 

TOPlist