Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: Proč vedení města a Tepelného hospodářství mlčí?

 PRACHATICE - 1. dubna 2015 - 9:13 - Se zájmem sleduji výměnu názorů o teple na stránkách PRACHATICKOnews.cz. Překvapilo mě, že se na kritiku ozval jen jeden člověk z bývalého vedení města a vůbec nikdo z Tepelného hospodářství. Přestože s názory pana R. Zemana nesouhlasím, oceňuji alespoň tu skutečnost, že se nějak vyjádřil a nedrží "bobříka mlčení" jako ostatní.

 Stanislav Svěchota, Prachatice

    www.dre-kon.cz

   Ostatní členové bývalé rady města? Mlčí. Jakoby se jich to vůbec netýkalo! Copak si o tom myslí pan starosta? To se zřejmě také nedozvíme. A co tehdejší zastupitelé, kteří investiční strategii Tepelného hospodářství schvalovali?

   Zajímavé je, že ani nikoho z opozičních zastupitelů nezajímá, jak to skutečně bylo s investovanými milióny? Jednatel prachatického Tepelného hospodářství k tomu také nemá co říci?

   V minulosti byly investované obrovské sumy z veřejných peněz do otopné soustavy, proto aby bylo teplo levnější. Přesto jsme se snížení ceny tepla nedočkali, ale peníze se do černé díry sypou dál. Ještě dnes Tepelné hospodářství Prachatice slibuje a mlží, když na svých stránkách uvádí zálohovou cenu tepla i pro letošní rok 739,13 Kč/GJ!

   1) Kdo konkrétně je zodpovědný za současný stav v Tepelném hospodářství ?

   2) Kdo konkrétně vymýšlí investice jejichž smysl a návratnost je velmi pochybná?

   3) Kdo kontroluje příjmy, výdaje a hospodaření společnosti Tepelné hospodářství s.r.o.?

   4) Projeví se mizerné hospodaření na odměnách a personálním obsazení Tepelného hospodářství s.r.o., či vedení města?

   5) Dočkáme se někdy slibované ceny tepla 638 Kč/GJ?

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2015, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PRACHATICKOnews.cz nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PRACHATICKOnews.cz

 

TOPlist