Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: Diktuje veškeré aktivity současné koalice starosta?

 PRACHATICE - 21. ledna 2015 - 9:36 - Musím přiznat, že obdivuji a se zájmem sleduji neutuchající snahu a roky trvající vytrvalost v boji za snížení nájmů v městských bytech paní Novotné. Dokonce se domnívám, že její počínání může být sympatické i těm, kteří s ní a jejími názory nesouhlasí.

 Júsuf Traore, Prachatice

    www.dre-kon.cz

   Přesto se po přečtení dvou posledních příspěvků v názorovém okénku PRACHATICKOnews.cz nemohu ubránit pocitu vyjádřeného slovy Felixe Holzmana, tedy „brečíte dobře, ale na cizím hrobě“.

   Domnívám se, že je zbytečné popisovat panu Kneiflovi (tedy usuzuji, že poslední názor byl adresován jemu), jakým způsobem město využívá nájemníků resp., jak se o ně nezajímá.

   Nejsem si totiž zcela jist, zda je vyjádření paní Novotné, kde uváděla, že „podpisem koaliční smlouvy je zastupitelům za ČSSD jednání o snížení nájmů znemožněno a podmínky si diktoval někdo jiný“, věrným odrazem skutečnosti.

   Pak by to zcela logicky znamenalo, že veškeré aktivity současné koalice diktuje pan starosta Malý a zkušení komunální politici ČSSD, kteří snížení nájmů dlouhodobě považovali za svou prioritu, a aktivní zastupitelé Hnutí ANO 2011 jsou v koalici pouze „do počtu“.

   Paní Novotná, věřím, že několikrát zmiňovaná schopnost rady resp. koalice se domluvit ruku v ruce se snahou Vašich spolukandidátů z ČSSD přinesou Sdružení nájemníků a nájemníkům městských bytů kýžené vavříny úspěchu.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2015, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PRACHATICKOnews.cz nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PRACHATICKOnews.cz

 

TOPlist