Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR - Poděkování prachatické porodnici za skvělou péči

 PRACHATICE - 29. prosince 2014 - 9:16 - Těmito řádky bych chtěla poděkovat veškerému personálu prachatické porodnice za péči, které se mi zde dostalo. Zároveň se chci podělit o svou zkušenost s nastávajícími maminkami, které v množství informací možná tápou a přemýšlí, kterou porodnici zvolit.

 Eva Zíková, Obora

    www.dre-kon.cz

   Chtěla bych upozornit na ohromnou profesionalitu, ale zároveň i empatický přístup a ochotu vyhovět. Činnost lékařů a sester celého oddělení společně s dětskými lékaři a sestrami připomíná práci dokonale do sebe zapadajících koleček švýcarských hodinek. Všichni jsou zde připraveni 24 hodin denně poskytnout pomoc s nejrůznějšími problémy.

   Porodnice nabízí nadstandartní pokoje, já osobně hodnotím jako výborně vybavené i běžné pokoje. Tento komfort výrazně napomáhá rodičkám a pacientkám dostat se brzy opět do kondice.

   Mé obrovské díky patří především MUDr. I. Říhovi, který vedl můj porod a porodní asistentce Mgr. H. Brožové. Přestože je porod neodmyslitelně spjat s bolestí a jistým druhem utrpení, po celou dobu jsem měla pocit naprosté důvěry a bezpečí díky jejich dokonalé spolupráci, klidu a ohleduplnosti.

   Přeji všem, kteří vytváří z porodnice toto příjemné místo, hodně zdraví, spokojenosti, radosti a úspěchu nejen v roce 2015.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2014, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PRACHATICKOnews.cz nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PRACHATICKOnews.cz

 

TOPlist