Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: V otázce nájmů ČSSD na své voliče z vysoka plive

 PRACHATICE - 21. prosince 2014 - 10:38 - Jelikož jsem na tomto místě vedl s paní Novotnou polemiku o nájemním bydlení zhruba před čtyřmi roky, nedá mi to, abych pár slovy nezareagoval na její názor i nyní. Tenkrát, ač jsem s ní nesouhlasil, tak jsem jí respektoval jako člověka s jiným pohledem na danou problematiku.

 David Černý, Prachatice

    www.dre-kon.cz

   V tomto čase můj respekt jako k člověku, který za něco bojuje zcela zmizel. Ptáte se proč? Odpověď je v podstatě velmi jednoduchá a prostá. Paní Novotná je významnou členkou místní sociální demokracie a rovněž za tuto stranu kandidovala v letošních komunálních volbách a ucházela se o zastupitelský mandát.

   Soc-dem se po volbách stala součástí místní koalice a disponuje rovněž pozicí místostarosty města. Pokud vím a dobře si pamatuju, tak snížení městských nájmů bylo hlavní předvolební téma sociální demokracie a ve volebním programu toto zaujímalo první příčku vysoce postavenou nad ostatní témata.

   Při první příležitosti cca pouhý měsíc po volbách ČSSD však na své voliče z vysoka plive a toto téma zcela zrazuje se slovy, že lidi kterých se toto týká, jí stejně nevolili a volili nezávislé, kteří snížení nechtějí. Rétorika v pravdě monumentální, ke které nemám co dodat - toto si voliči soc dem musí přeložit sami.

   Já se vrátím k osobě paní Novotné, kterou v tom její kolegové pěkně vykoupali. Paní Novotná, jestli vás mají lidi brát i nadále vážně, měla byste podle mého názoru dát do souladu vaše slova a hlasování a odůvodnění tohoto hlasování od představitelů strany, kterou reprezentujete a se kterou jste šla s jejím volebním programem se ucházet o hlasy Prachatických voličů. Jenom tak má smysl vůbec pokračovat ve vedení debaty o nájemním bydlení, se kterou jsem vaší osobu vždy spojoval. V opačném případě bych čekal, že se od jednání Prachatické koalice zcela distancujete.

   Závěrem chci popřát všem prachatickým bez rozdílu způsobu jejich bydlení hezké vánoce a vydařený vstup do roku 2015.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2014, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PRACHATICKOnews.cz nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PRACHATICKOnews.cz

 

TOPlist