Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: Díky vám, pane místostarosto, že jste dodržel slíbené 

 PRACHATICE - 30. října 2024 - 10:20 - Téměř před 14 dny byly ukončeny komunální volby, o kterých již bylo mnoho řečeno a které rozhodly o novém složení vedení Města Prachatice pro další čtyři roky. Přesto se domnívám, že ne vše důležité již bylo vyřčeno.

 Text: Júsuf Traoré, Prachatice

Reklama u nás se vyplatí. Více...    www.dre-kon.cz

   Tyto volby nerozhodly pouze o nové reprezentaci našeho města, ale rovněž o odchodu jednoho představitele Prachatic předchozích čtyř let. Není nutné a jistě ani žádoucí na tomto místě rozvíjet teze o důvodech neobhájení postu místostarosty, ani uvádět výčet veškerých jeho přínosů městu. Jisté však je, že své křeslo opouští člověk, který se po celé čtyři roky snažil nevykonávat svoji funkci pro ni samou, ale pro své město a jeho obyvatele.

   Neúnavně, a pro mnohé snad egoisticky, se pouštěl do nepopulárních kroků, o nichž dobře věděl, že nebudou aplaudovány, jako je tomu u návštěv společenských akcí či střihání pásek. Reflektoval a reagoval na názor snad každého, kdo jej oslovil, a po celou dobu svého působení dbal na dodržování slíbeného programu svým voličům. Zcela logicky se tím stával trnem v oku mnoha svým oponentům a nezřídka i méně schopným či pouze řečnícím kolegům.

   Svým svérázně čestným a pro dnešní politiku atypickým způsobem usiloval o kvalitnější život nás všech. Jménem svým, mnohých jeho kolegů, spolupracovníků a obyvatel našeho města - DÍKY, PANE MÍSTOSTAROSTO!

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2014, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PrachatickoNews nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PrachatickoNews

 

TOPlist

Více...

Více...

Více...