Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: Kromě teploty vody v bazénu řešte také tu na Huláku

 PRACHATICE - 23. října 2014 - 12:03 - V létě byla v Prachaticích provedena "anketa" ohledně teploty vody v krytém bazénu. To mne sice také trápí, proto své děti do bazénu raději neberu, protože pravidelně dorazila rýma. Trápí mne ale i teplota vody v Huláku.

 Petra Červíčková, Prachatice

Reklama u nás se vyplatí. Více...    www.dre-kon.cz

   Myslím, že by mohla být voda teplejší. Jde o to, že v nedalekém koupališti v Německu, kam míří v létě spousta lidí z Prachatic, je voda vyhřívaná po celém koupališti kromě skluzavek a tobogánů. Pokud pojedu tam a bude pouhých 23 stupňů, tak se klidně děti mohou koupat, pokud v tu samou teplotu, vezmu děti na Hulák, tak budou mrznout a odnesou si rýmu. Máme tu pěkné koupaliště, ale co se týká teploty vody, tak pro malé děti hodně nevhodné. Takové tropické teploty, aby ledovou vodu člověk uvítal, tu prostě nemáme.

   Mé dceři je pět let, když se jí zeptám, zda chce jít na Hulák, řekne, že raději na zahradu do bazénu, že tam sice nebudou děti, ale nebude mrznout. Když se mi jí povede dostat na Hulák, jde do vody pouze jednou a pak raději tráví čas na pískovišti. To v pořádku přeci není.

   Píši především proto, že každý o tom pouze mluví, ale nikdo to nechce řešit. Hlavně také proto, že je čas to řešit, než bude sezóna. Děkuji a snad vzbudím zájem o tento problém.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2014, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PrachatickoNews nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PrachatickoNews

 

TOPlist

Více...

Více...

Více...