Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: Proč vyhánět střelce k rybníčku plašit zvířátka?

 PRACHATICE - 15. dubna 2014 - 10:03 - Na celém humbuku kolem střelnice nechápu, jak je možné, že pro město je levnější vykoupit nepotřebný objekt původní střelnice, který těžko najde jiné uplatnění a bude chátrat, za cenu, za kterou se dá postavit střelnice nová na
zelené louce.

 Zdeněk Škopek Prachatice

Reklama u nás se vyplatí. Více...    www.dre-kon.cz

   Není po zralé úvaze levnější možnost zaplatit odhlučnění a vytvořit moderní střelnici, kterou nám v Prachaticích budou všichni závidět? Zvláště s ohledem na tradici, kterou v Prachaticích střelectví má?

   Pokud se nemýlím, je úvaha na školách zavést opět brannou výchovu. Potenciál mládeže a zájem o tuto oblast může být velký. V neposlední řadě se jedná o znehodnocení díla Prachatičanů, kteří střelnici vybudovali bez nároků na mzdu a vychovali poctivou prací ve volném čase střelce a letecké modeláře, kteří proslavili Prachatice po celém světě!

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2014, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PrachatickoNews nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PrachatickoNews

 

TOPlist

Více...

Více...

Více...