Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: Fotit se s úspěšnou sportovkyní, ale nepodporovat ji?

 PRACHATICKO - 24. března 2014 - 17:35 - Tímto reaguji na názor pana Lorence, který se týká finanční podpory místních sportovců. Plně se ztotožňuji s názorem pana Lorence, jelikož sám mám tu samou zkušenost s mou dcerou. Dcera hraje stolní tenis za oddíl Libín Prachatice, ale trvalý pobyt má ve Volarech. A to je právě ten kámen úrazu.

 Ivo Blaško, Volary  

Reklama u nás se vyplatí. Více...    www.dre-kon.cz

   Dcera dělá maximum, aby dobře reprezentovala jak oddíl, tak tedy i samozřejmě město Prachatice. To znamená jezdí 4krát týdně na tréninky, veškeré víkendy reprezentuje buď za oddíl Libín Prachatice republikové turnaje, anebo krajské soutěže. Tady všude je reprezentováno město Prachatice.

   Dcera je několikanásobnou mistryní republiky, má výborné mezinárodní výsledky, nejenom v ČR, a vinou této diskriminace nemá šanci být v tomto programu.

   Naše zkušenost je taková, že jsme byli odkázáni místním starostou na město Volary, kde jsme byli seznámeni s tím, že nereprezentujeme město Volary, tak ať se obrátíme na město Prachatice.

   Dcera vyhrála dva roky po sobě titul "Sportovec okresu Prachatice" do 15ti let. Fotit se s představiteli města Prachatice, dělat městu reklamu, to se městu líbí... ale otázka... co za to? Proč mé dítě nedostane finanční podporu, jako každý jiný sportovec?

   Chtěl bych proto tímto upozornit na to, kdo vymyslel toto rozdělování finanční podpory podmiňující trvalý pobyt, že by se měl nad tímto zamyslet. To je pro mou hlavu, a vím, že ne jen pro mou, nepochopitelné.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2014, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PrachatickoNews nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PrachatickoNews

 

TOPlist

Více...

Více...

Více...