Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: Díky za podporu - je více plánů na lyžování na Sedle?

 PRACHATICE - 18. března 2014 - 13:11 - Dobrý den - je potřeba poděkovat panu ing. Robertu Zemanovi za lidskou podporu a pomoc při zpracování podkladů pro podání a přednesení žádosti na finanční podporu lyžařského areálu na Libínském Sedle.

 Jitka Soukupová, Prachatice

Reklama u nás se vyplatí. Více...    www.dre-kon.cz

   Na pracovní schůzce Zastupitelstva Města Prachatic (12. 3. 2014) jsme obhajovali důvody potřebné finanční pomoci a máme dobrý pocit ze vstřícného jednání a následné pomoci, i když po předchozích schůzkách se starostou ing. Martinem Malým jsme naopak dostali informace, že zpracování žádosti pro schválení finanční pomoci je pro Město neakceptovatelné a nové postupy vybudování sjezdovky na Libínském Sedle, podle původního projektu první etapy s nějakou finanční skupinou z Brněnska, je na dobré cestě a daří se vykupování pozemků od soukromých majitelů, kteří je původně za nabízenou cenu nechtěli prodat.

   Asi je zde jiný záměr, jak bude lyžování na Libínském Sedle vypadat a jak to vlastně bude?

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2014, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PRACHATICKOnews.cz nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PrachatickoNews

 

TOPlist

Více...

Více...

Více...