Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 NÁZOR: Dali jsme peníze a v Duhové a Slunečné se nic neděje

 PRACHATICE - 3. února 2014 - 14:12 - V minulém roce se podařilo městu Prachatice ve spolupráci s vlastníky parcel Slunečná a Duhová vyřešit vleklý, nepříjemný problém s vlastnictvím pozemků pod chodníky a silnicí v těchto ulicích.

 Miroslav Lorenc, Prachatice

Reklama u nás se vyplatí. Více...    www.dre-kon.cz

   Zástupci města slíbili, že když všichni vlastníci pozemků v Duhové a Slunečné poukážou na účet města nemalou finanční částku formou sponzorského daru, tak město použije tento sponzorský dar (částku 444 200,- Kč) na konečné urovnání celého problému.

   Kauza zdánlivě dospěla ke zdárnému konci a město převzalo tyto dvě ulice do svého vlastnictví a může bez problému spravovat a udržovat ulici Duhovou a Slunečnou tak, jak je tomu v ostatních ulicích v našem městě.

   Podle mého názoru nebrání nic tomu, aby následovaly další kroky k dokončení letitého problému. Ale nic se neděje. Příjezdové komunikace k Duhové a Slunečné vyhovují spíše vlastníkům terénních vozidel. Ani rozpočet města 2014 nepočítá s úpravou komunikace, která možná bude do budoucna stěžejní, protože se hodlá dle územního plánu pod Cvrčkovem stavět.

   Doufám, že náš "sponzorský dar" přispěje k dobré věci. Pochopitelně budu kroky a činy radních i zastupitelů sledovat, zvláště když jsem investoval vlastní peníze.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2014, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Redakce PrachatickoNews nabízí v rubrice Názory každému možnost vyjádřit svůj názor nebo komentář na vše, co se týká dění ve všech městech a obcích Prachaticka. 

Stačí poslat na naši adresu e-mail - do předmětu uveďte slovo Názor. Kontakty na redakci lze najít i v zde. Uveďte také prosím své celé jméno a město, ze kterého jste.

Redakce si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnit urážlivé a hanlivé příspěvky nebo texty, jejichž zveřejnění by odporovalo zákonům a dobrým mravům. 

Tomáš Přibyl, šéfredaktor PrachatickoNews

 

TOPlist

Více...

Více...

Více...