Hlavní strana.
 

Zprávy - Reportáže - Rozhovory - Kriminalita - Publicistika - Sport - Kultura - Fotoreportáže - Pozvánky - Inzerce - Názory - Počasí

 
Stačí kliknou a budete v naší půjčovně.

Reklama u nás se vyplatí. Více...

Reklama u nás se vyplatí. Více...

Stačí kliknout a uvidíte více.

Reklama u nás se vyplatí. Více...

 

 

 

 

www.prachatickonews.cz - Kultura

  Prachatický Klarinetový soubor získal Cenu diváků

 PRACHATICE - 8. listopadu 2009 - 16:47 - V pátek 6. listopadu se Klarinetový soubor Prachatice zúčastnil již 6. ročníku Přehlídky komorních souborů ZUŠ z celé ČR, která se konala v Nových Hradech a Trhových Svinech. 

 Z redakční pošty - Jan Hovorka (Klarinetový soubor)  

Reklama u nás se vyplatí. Více...     Reklama u nás se vyplatí. Více...

   Ve dvou vystoupeních se soubor představil novohradskému publiku společně se soubory Sedmikrásky z Benešova nad Černou, Dívčím kvartetem zobcových fléten z Nových Hradů, Smyčcovým kvartetem z Poděbrad, Dechovým triem z Vimperka, souborem Pogrejvačka z Plzně, Hlubockým kvartetem a souborem Zdislavina Píštťalička z Jablonného v Podještědí v překrásném prostředí Rezidentního sálu Městské radnice v Nových Hradech. 

   Ve vystoupení zazněly skladby Gerorge Gerschwinna, Hanriho Manciniho, Jaroslava Ježka aj. Během programu měli možnost diváci hlasovat o nejoblíbenější soubor přehlídky. Cenu diváků si nakonec odvezl právě prachatický klarinetový soubor. 

   Klarinetový soubor Prachatice se domácímu publiku představí ve čtvrtek 10. prosince na Vánočním koncertě ZUŠ Prachatice v Národním domě od 19.30 a na sérii vánočních koncertů například  ve Strunkovicích nad Blanicí nebo v Jablonném v Podještědí v severních Čechách, kde dostal soubor nabídku vystoupit. Těšíme se tedy s vámi posluchači a zájemci brzy nashledanou.

www.klarinetovekvinteto.wbs.cz 

Pro zvětšení stačí na fotografii kliknout

Zvětšit Klarinetový soubor.