Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 Výtvarnice Hana Krčmová uvede: Zelená modrá – dóóst dobrá!

 PRACHATICE - 29. října 2019 - 18:38 - Výtvarnice a návrhářka Hana Krčmová probarví komorní galerii Zimní zahrada v prachatické Nové radnici. Srdečně zve v pátek 1. listopadu od 16:00 hodin na vernisáž výstavy nejen svých obrazů.

 Připravil: Zdeněk Přibyl 

    www.dre-kon.cz

   Vystavené práce totiž doplní autorka dalšími obrázky, které vytvořily děti z výtvarného kroužku ZŠ Vodňanská v Prachaticích. Ty se inspirovaly tvorbou Hany Krčmové. Kroužek pak dostane případný výtěžek z prodeje vystavených obrazů. Na všechny děti, které přijdou, bude při vernisáži čekat malý dárek. Výstava nazvaná Zelená modrá - dóóst dobrá! potrvá v Zimní zahradě do konce listopadu.

   Hana Krčmová, návrhářka a výtvarnice, odstartovala svou profesní dráhu už v roce 1986, kdy se věnovala autorské módní tvorbě. Vytvářela originální modely pro zpěváky i herce, malé kolekce pro obchodní domy jako byly Kotva, Bílá Labuť nebo Dům elegance, ale i pro zahraniční butiky. Navrhovala kostýmy pro muzikály, i pro závodní tance, spolupracovala s mnoha časopisy. Má zkušenosti s interiéry, dekoracemi, zvládla uspořádat řadu výstav.

   V současné době se Hana Krčmová věnuje tvorbě zahradních skulptur a také malování. A právě její obrazy, zejména tři desítky olejomaleb krajiny převážně jižních Čech, budou po celý listopad vystaveny v galerii Zimní zahrada na prachatické radnici. Chybět tam prý ale nebudou ani autorčiny malířské vzpomínky na "mořskou" dovolenou.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist