Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 Kultura ve Strunkovicích: Příští víkend a co se dál připravuje

 STRUNKOVICE NAD BLANICÍ - 5. dubna 2019 - 20:35 - Přinášíme vám další, už tradiční, víkendovou pozvánku na kulturu v městystu Strunkovic nad Blanicí.

 Karel Matějka, starosta, Strunkovice nad Blanicí

    www.dre-kon.cz

   Sobota 13. dubna bude vyhrazena dětem a jejich rodičům, dědečkům, babičkám. Do KINA ve Strunkovicích zavítá s pohádkou A PAK SE TO STALO divadlo PNUtí. Pohádka o maličkostech, ze kterých si děti nic nedělají, ale dospělí z nich šílí, začíná ve 14:00 hodin. Vstupné 40,- Kč. Plakát v příloze.   V neděli 14. dubna od 19:00 hodin se v KINĚ ve Strunkovicích nad Blanicí uskuteční beseda se spisovatelem a publicistou Michalem Vieweghem. Jeden z neúspěšnějších českých spisovatelů současnosti vydal přes 50 knih, ze kterých byly mnohé zfilmovány.

   V rámci besedy bude autor vyprávět o svých začátcích, o boji s nemocí, o tvorbě a setkáních se zajímavými lidmi, a také o tom, jak je spokojen s filmovými verzemi svých knih. Rád zodpoví nejrůznější otázky z řad publika a přečte ukázky ze svých povídek a fejetonů.

   Beseda je spojená s autogramiádou. Vstupné: 150,- Kč v předprodeji, 200,- Kč na místě. Tel.: 388 327 109, matrika@strunkovicenadblanici.cz.

Připravujeme:

• TJ Sokol Strunkovice a Strunkovický ochotnický spolek zvou na premiéru nové divadelní hry „Rytířova dcera“. Středověký sitkom napsal Petr Tomšů a k zhlédnutí bude v kině ve Strunkovicích v sobotu 20. dubna od 19:00 hodin. Vstupné dobrovolné.• TJ Sokol Strunkovice srdečně zve na 1. rockový minifestival ve Strunkovicích nad Blanicí MEXIKO! Představí se kapely Volant, Peshata, Špatnej dojem, The Podzemnix a J.Z.L.F. Akce proběhne 27. dubna na Sokolské louce od 16:30 hodin. V případě nepříznivého počasí se program přesouvá do kulturního domu. Vstupné 200 Kč, děti do 12 let zdarma. Novinky sledujte i na Facebooku: Mexiko festival.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist