Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 Na ŠTÍTU: Po Víkendu ve výtahu vyhodnocení a Holubí mambo

 PRACHATICE - 8. března 2019 - 13:01 - Poslední soutěžní představení Festivalu amatérského divadla ŠTÍT 2019 bylo na programu ve středu 6. března. Scéna mladých při DS Čelakovský Strakonice sehrála Víkend ve Výtahu aneb Návrat pana Leguena. Vyhodnocení ŠTÍTU a ŠTÍTKU - Kolotoče pohádek - je na programu dnes, v pátek 8. března, v prachatickém Městském divadle od 19:00.

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

    www.dre-kon.cz

   Víkend ve výtahu je o tom, že čtyři neznámí lidé, kteří v novém, mnohapatrovém domě bydlí nebo přišli k někomu na návštěvu, se ocitli v pasti. Totiž ve výtahu, který se zasekl. Mezi pasažéry je i tvůrce bezpečnostních zařízení v domě, pan Leguen. Divák může pozorně sledovat, co všechno se v takovou chvíli dá ve výtahu dělat, zároveň se s cestujícími nenásilně seznamovat a dokonce vše prožívat s nimi.

   Páteční závěrečné představení už tradičně není soutěžní. V režii Marcely Haspeklové sehraje soubor DUTAM Prachatice hru C. D. Payneho Holubí mambo. Možná vám cosi napoví poznámka v programu: Detektiv KCMZ je univerzální esencí nejvytříbenějšího detektivního talentu. Má ráznost Kojaka, intuici Columba a sveřepost Majora Zemana...

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist