Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Českobudějovičtí Tyláci pobavili. Zítra už na pohádky

 PRACHATICE - 17. února 2018 - 10:40 - Třetím večerním představením pokračoval v pátek 16. února Festival amatérského divadla Štít 2018. Jmenovalo se Když se zhasne, autory jsou Michaela Doležalová a Roman Vencl a přivezl nám ho Divadelní spolek J. K. Tyl České Budějovice.

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

    www.dre-kon.cz

   Představení bylo avizováno jako mrazivá komedie, odehrávající se při vánočním večírku na newyorském Manhattanu, která polechtá bránice publika. To se ochotníkům z krajského města podařilo měrou vrchovatou.

   Z počátku měl sice člověk občas pocit něčeho už viděného či slyšeného, ostatně stejně jako v životě. Pak ho ale herci a herečky Luděk Šindelář, Jana Plachá, Milada Štěchová a Michal Kopecký, kterým sekundoval Santa Jaroslavy Malinové - to vše pod režijním vedením Jana Štěcha - překvapovali čím dál víc. A pokud jde o tu mrazivost - ve večerních televizních zprávách jí nakoupíte určitě víc...

   V úterý 20. února bude na programu Štítu představení Postřižiny z Postřižin v podání Spolku divadelních ochotníků v Blatné. Podle novely Bohumila Hrabala a hlavně podle filmového scénáře Jiřího Menzla výsledný tvar zpracoval Petr Řezáč.

   Ale ještě předtím nás v neděli 18. února čeká v prachatickém divadle celodenní Festival amatérského divadla Štítek 2018. Na programu Kolotoče pohádek budou tři představení, začínají v 10:00, 14:00 a v 17:00 hodin, od 15:00 je na programu dvouhodinová tvořivá dílna pro děti v režii DDM Prachatice. Tak hezkou zábavu!

  

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist