Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 Divadelní festivaly Štít a Štítek v prachatickém divadle jsou tu!

 PRACHATICE - 8. února 2018 - 9:00 - Ráda bych vás pozvala na slavnostní zahájení 45. ročníku Festivalu amatérského divadla Štít a 21. ročníku Festivalu Štítek a to již tento pátek 9. února od 19:00 do prachatického Městského divadla.

 Z redakční pošty: Věra Houšková, ředitelka Kulturních a informačních služeb města Prachatic

    www.dre-kon.cz

   Jako první se představí několikanásobný vítěz tohoto festivalu Rádobydivadlo Klapý s hrou Mariny Carr: U Kočičí bažiny. Tento soubor si v loňském roce z Prachatic odvezl hlavní cenu odborné poroty za inscenaci a cenu za mužský herecký výkon. Vstupenky na toto představení jsou k dispozici na telefonu 388 607 574 nebo http://vstupenky.kisprachatice.cz/prachatice/myprofile/list/titledetail

/1357-mcarr-u-kocici-baziny.

   Nejen zahajovacím večerem, ale celým festivalem provedou členové Šumavského ochotnického spolku - ŠOS Prachatice. Ti se postarají také o závěrečné nesoutěžní představení Hotel Blackout v režii Jaromíra Hrušky.

   Stejně jako v předešlém roce se můžete zapojit do rozhodování o ceně diváka prostřednictvím vhození svých vstupenek do hlasovacích nádob ano x ne. Odborná porota pak udělí ceny za inscenaci, hlavní ženský a hlavní mužský herecký výkon.   Neděle 18. února pak bude patřit všem, kteří mají rádi pohádky. V rámci jednoho dne vystoupí tři soubory z nichž vítěze vyberou právě naši nejmenší. Opět se můžete těšit na doprovodný program, kterým budou tvořivé dílny pod vedením prachatického Domu dětí a mládeže.

   Věřím, že si každý z vás z této nabídky vybere a my se budeme těšit brzy na viděnou.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist