Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 Miroslav Lorenc podepisoval svou novou sbírku básní Dotýkání

 PRACHATICE - 25. září 2017 - 14:48 - Prachatické Knihkupectví Müller pod Dolní branou se stalo ve středu 20. září místem autogramiády dalšího z prachatických autorů. Svou novou sbírku básní Dotýkání, kterou vydal vlastním nákladem, tu podepisoval Miroslav Lorenc.

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

    www.dre-kon.cz

   Knihkupectví Müller je také místem, kde si básnickou sbírku Miroslava Lorence Dotýkání můžete koupit.

   Na knížce, která je autorovou už čtvrtou publikací, se podíleli i další, většinou prachatičtí tvůrci - fotografové Pavel Bače a Zdeněk Zubr, grafické listy vytvořila Eva Juzová a o komentáře se postaral spisovatel a Tomáš Přibyl. Vytiskl ji vimperský tiskař Václav Vácha.

   "Úmyslně jsem zařadil vedle sebe lehce erotickou formu veršování s tvrdou realitou života, aby si každý mohl ve sbírce najít obrázek, fotku a text, který může pohladit, potěšit, zaujmout," píše v úvodu Mirek Lorenc.

   Knížka veršů však nabízí ještě jiná, zajímavá překvapení. Například za básní Tužba je vynechána prázdná stránka. To aby si každý, kdo verše čte, do ní mohl poznamenat, i veršovaně, po čem žízní jeho vlastní touhy a přání, řekl pro PRACHATICKOnews.cz básník Miroslav Lorenc.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist