Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 Už sedmá TANČÍRNA KRATOCHVÍLE zve, letos v námořnickém

 NETOLICE - 18. července 2017 - 10:27 - Jako naši čtenáři jste i vy srdečně zváni na TANČÍRNU KRATOCHVÍLE, která se v sobotu 22. července od 20:00 otevře v zámecké zahradě Kratochvíle posedmé. Tančírna se letos "obleče" do proužků, bude tak trochu námořnická, proužkovaná - alespoň tak to nám i vám píše kastelán zámku Kratochvíle Vojtěch Troup.

 Text: Zdeněk Přibyl

    www.dre-kon.cz

   S osobním pozváním na Tančírnu na zámku Kratochvíle 22. července se připojila i Hanka RH+. "Pokud chcete jet s námi autobusem, vyjíždíme v sedm z Malého náměstí. Bude prima, pokud mi dáte vědět, abych věděla kolik nás pojede, děkuji. Vstup na Tančírnu 170 korun, cesta autobusem zdarma, podpořilo město Prachatice. Tančírna námořnická, takže proužky, vodní barvy nebo jen tak," sděluje Hanka Rabenhaptová.

   Zbývá dodat, že během večera zahraje swingový bigband ZatrestBand, který bude na pódiu několikrát za večer vystřídán jazzovou zpěvačkou Petrou Ernyei.

   "Tančírna je pro vás, koho baví step, salsa, blues, cabaret, prostě tanec. I pro vás, pro všechny, kdož rádi potkáváte každý jazzband, dixieland, big band, nebo jakýkoli band, se kterým je zábava. Také pro vás, kteří jste už dávno netančili foxtrot, jive, latino. A nejen pro vás, kdo cítíte, že každá pořádná kapela má být obsazena trumpetami, saxofony i trombony, ale pro všechny, kdož to chtějí objevovat," říká kastelán Vojtěch Troup.

   V srpnu a v září se podle jeho slov na Kratochvíli chystají ještě další kulturní a společenské akce. Bude to Kratochvílení 2017 - plenérová představení divadla Continuo v zámecké zahradě (3. až 14. srpna. A po něm Hradozámecká noc na 26. srpna – celovečerní program. A navíc - Kratochvilná pouť, a to v neděli 10. září.

   "Na všechny uvedené události jste srdečně zváni, stejně tak jako na prohlídku historických interiérů zámku, které jsou otevřeny v červenci a v srpnu každý den mimo pondělí vždy od 9:00 do 17:30 (poslední prohlídka dne a zároveň poslední možný vstup do zámecké zahrady je v 16:30)," doplnil Vojta Troup.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist