Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 Kapela TURBO vystoupí v prachatickém hotelu Park v pátek

 PRACHATICE - 30. listopadu 2016 - 20:01 - Rockový svátek pro město i vzdálenější okolí slibuje nadcházející vystoupení kapely TURBO v prachatickém hotelu Park. Stane se tak v pátek 2. prosince od 20:00.

    www.dre-kon.cz

   Složení kapely je nyní následující: Miroslav Chrástka - Jiří Lang - Petr Šťastný - Martin Laul. Frontman této české rockové skupiny Miroslav Chrástka, který do TURBA přišel na sklonku roku 2002 jako kytarista a zpěvák na místo Richarda Kybice, údajně pochází z Prachatic.

   Jisté však je, že muziku má v krvi od dětství. Od svých deseti let hraje jako samouk na kytaru, v 15ti letech založil v Plzni kapelu s názvem EXITUS a současně hrál v tanečním orchestru KONTRAST. Po ukončení školy zakládá v roce 1983 další partu s názvem SKELET...

   Kapela TURBO, která hraje 35 let, v osmdesátých letech vévodila domácímu pompéznímu rocku. Pyšní se například bronzovým Slavíkem z roku 1985 za písničku "Chtěl jsem mít" i zlatou a platinou "plackou" DVD z nedávné doby. V druhé polovině letošního září si TURBO zahrálo v pražské Lucerně jako speciální host legendární britské glamrockové kapely Slade.

   Jak nám sdělil manažer hotelu Park Ivo Blažek, hostem pátečního večera bude skupina G Rock z Vimperka. Tato kapela si letos připomíná deset let od chvíle, co se tito muzikanti dali dohromady. Výročí oslavili v říjnu ve vimperském KD Cihelna se svými hosty z Narttu nebo De Bill Heads.

   "Toto je moc příjemný bigbít a navrch v češtině. Tak to mám rád. Fanouškovatím," vzkázal kapele G-Rock v rubrice návštěv na jejich webu jeden z příznivců. A tak se můžeme těšit i na náš dobrý regionální rock. 

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist