Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 Legendární kapela TURBO zahraje v prosinci v Hotelu Park

 PRACHATICE - 6. listopadu 2016 - 23:53 - Následující datum si určitě písněte do svého elektronického nebo papírového diáře: V pátek 2. prosince přijede a vystoupí od 20:00 v prachatickém hotelu Park skvělá česká rocková hudební skupina TURBO. Informoval nás o tom manažer hotelu Ivo Blažek.

 Text: Zdeněk Přibyl, foto z webu kapely

    www.dre-kon.cz

   Kapela TURBO, která hraje 35 let, v osmdesátých letech vévodila domácímu pompéznímu rocku. Pyšní se například bronzovým Slavíkem z roku 1985 za písničku "Chtěl jsem mít" i zlatou a platinou "plackou" DVD z nedávné doby. V druhé polovině letošního září si TURBO zahrálo v pražské Lucerně jako speciální host legendární britské glamrockové kapely Slade. 

TURBO 2016

   Projekt poprockové kapely, která bude dobře zvládat muzikantské řemeslo a navíc nabídne lidem pořádnou show, začal zaměstnávat šedou kůru mozkovou textaře a manažera Ládi Vostárka už v roce 1980. V Katapultu, jeho dosavadním působišti, se stále víc prosazovala individualita Oldy Říhy, takže byl nejvyšší čas udělat se takříkajíc pro sebe. Spojence s podobným nadšením pro svůj nápad našel v Jiřím Vondráčkovi, pak přišli další, ve svých kapelách ne úplně šťastní. Byly však i odchody, a některé smutné...

   Do historie skupiny se na těchto stránkách ještě podíváme. Teď si alespoň řekněme, že TURBO hraje ve složení Miroslav Chrástka - Jiří Lang - Petr Šťastný - Martin Laul. Prachatice (i s okolím!) se mají na co těšit!

Plakát na pražský koncert britských Slade se speciálním hostem - skupinou TURBO, slavící letos 35 let na hudební scéně

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist