Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 Příznivci rockové kapely KATAPULT si budou muset počkat

 PRACHATICE - 29. října 2016 - 8:15 - Čerstvá zpráva z hlavního stanu legendární kapely KATAPULT, která měla vystoupit v prachatickém hotelu Park v sobotu 12. listopadu, její příznivce příliš nepotěší. Tento koncert v uvedeném termínu nebude, o jiném termínu, zřejmě na jaře příštího roku, nebo o zrušení koncertu kapely v tomto městě se jedná.

 Text: Zdeněk Přibyl

    www.dre-kon.cz

   Manažer hotelu Park v Prachaticích Ivo Blažek nám přeposlal e-mail frontmana a produkčního KATAPULTU Oldy Říhy. "Je nám to moc líto, ale koncert skupiny Katapult dne 12. listopadu v Prachaticích se z důvodu onemocnění levé ruky Oldy Říhy, které si ještě stále vyžaduje klid a rekonvalescenci do konce listopadu 2016, musí odložit. Vstupenky zůstávají v platnosti a nový termín koncertu se hledá. Katapult věří, že mu zachováte přízeň, těší se na vás v náhradním termínu a slibuje, že vám nezůstane nic dlužen."

   Uvedený text zaslal Olda Říha všem pořadatelům listopadových koncertů Katapultu. Skalní příznivci Katapultu vědí, že se jedná už o druhý odložený termín prachatického koncertu (první byl 1. října). Vinu za to nenese nikdo a nemocné levé ruce Oldy Říhy je třeba popřát plné uzdravení.

   Jak to bude dál? O tom budou jednat Olda Říha s Ivošem Blažkem. Možnosti jsou dvě. Buď koncert zrušit nebo ho přeložit na jiný termín. "Věřím, že je vždy lepší koncert přeložit a jsem připraven ve spolupráci s pořadateli najít náhradní termín," napsal Olda Říha. Podle jeho slov by bylo možné koncert přeložit na jaro 2017, ideálně na únor nebo březen. Za trpělivost natěšených fanoušků Katapultu se přimlouvá i naše redakce.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist