Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 Netolické muzeum otevře i ve svátek a zve vás na vražednice

 NETOLICE - 27. října 2016 - 9:49 - Netolické Muzeum JUDr. Otakara  Kudrny bude pro návštěvnickou veřejnost otevřeno také ve státní svátek v pátek 28. října. Informovala o tom Jiřina Petrášková z muzea a městského infocentra.

 Text: Zdeněk Přibyl

    www.dre-kon.cz

   Mimo expozic muzea bude možné shlédnout výstavu dobových jízdních kol Šlápni do pedálů a výstavu fotografií Petra Luniaczka Jihočeská lidová architektura v návštěvní době muzea. Podrobnosti k výstavám a další informace najdete na www.muzeumnetolice.cz.
 
   Na příští týden chystá netolické muzeum přednášku Vladimíra Šindeláře nazvanou Když ženy vraždí. O ženách vražednicích pohovoří ve čtvrtek 3. listopadu od 17:00 ředitel muzea v Milevsku Vladimír Šindelář, který je držitelem literárního ocenění Číše Petra Voka. Jak historik Vladimír Šindlář říká - i ženy dokáží spáchat zločin velmi sofistikovaně, ale většinou ho páchají impulzivně...

   V netolickém muzeu-infocentru si také můžete koupit knihu Netolice – Proměny města aneb Jak šel čas. První vydání této knihy vyšlo v roce 2009 při příležitosti stého výročí vzniku muzea. Autory publikace obsahující fotografické srovnání měnícího se města Netolice v průběhu doby jsou Ivan Janota a Daniela Liščáková.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist