Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 OBRAZEM: Do křesla pro hosta usedl známý herec Jan Kačer

 HUSINEC - 13. září 2016 - 7:36 - Pohoda, životní moudrost, činorodost, smysl pro čestnost i humor - zkrátka obyčejné člověčenství v tom nejlepším smyslu slova zavládlo ve čtvrtek 8. září v husineckém kulturním domě. Do již tradičního Křesla pro hosta tentokrát usedli hosté dva. Pozváni byli slavní manželé herečka Nina Divíškova a režisér, herec a také spisovatel Jan Kačer z Prahy.

 Text a foto: Hana Betty Němečková

    www.dre-kon.cz

   Bohužel kvůli vážným zdravotním problémům se paní Nina nemohla zúčastnit a tak s sebou přivezl Jan Kačer "náhradníka" přímo z rodiny. Do Husince totiž zavítal manžel Adély, nejmladší ze tří dcer "více než zlatých" manželů Kačerových, herec Martin Kubačák.

   Díky pohotové přípravě celého realizačního týmu Křesel a šikovnosti moderátora všech dosud uskutečněných besed v Křesle Jaroslava Maryšky ml. a současně zajímavé osobnosti Martina Kubačáka nezaznamenala beseda nepřítomností nemocné paní Niny žádnou újmu. O přestávce se dokonce promítala krátká ukázka z filmu Rebelové, kde roli Oldy ztvárnil právě zeť manželů Kačerových.

   Početné publikum nejen z Husince během příjemného podvečera odměňovalo poutavé a vtipné vyprávění obou protagonistů nejen o divadle, ale i rozvětvené rodině častým potleskem. Zvlášť zaujalo vzpomínání na studijní léta pana Kačera a vznik a začátky pražského Činoherního klubu, kde se jako režisér i herec zásadním způsobem angažoval právě on. 

   Závěrem opravdu krásné besedy přečetl Jan Kačer úsměvnou povídku ze své poslední knížky "K přátelům". Po srdečném potlesku, pozdravu a přání brzkého zlepšení zdravotního stavu paní Nině odcházeli spokojení posluchači - včetně mne - pozitivně naladěni zpět do náročné reality.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist