Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 Pátý ročník jihočeského festivalu Summer Punk Párty se blíží

 VOLYNĚ - 15. srpna 2016 - 8:55 - Léto už se překlopilo do své druhé poloviny a to mimo jiné znamená, že se blíží již pátý ročník jihočeského festivalu Summer Punk Párty. Ten se koná 19. a 20. srpna na malebném prvorepublikovém koupališti v městečku Volyně a i letos slibuje silné kapelní obsazení.

 Z redakční pošty: Šimon Blaschko, Summer Punk Párty Volyně
 

    www.dre-kon.cz

   Páteční večer bude patřit především nestárnoucím punkerům The Fialky a pražským Status Praesents. Kromě nich se návštěvníci můžou těšit ještě na The Detectors z německého Kielu, Positive Mind z Plzně nebo strakonické Twist and Shout. O afterpárty se postarají DJs Missing Words Sound System.   Sobotní odpoledne odstartují tři jihočeské kapely – Exil (ex Nutno dodat), Dead Set Against a Pirates of the Pubs. Po nich dojde na zahraniční blok, kdy pro sebe pódium nejprve zaberou Rozpor ze Slovenska a po nich Risk It z Drážďan. S příchodem šera a blížícím se večerem nastane ten správný čas na třešničku na programu letošního ročníku – společná show Vladimira 518, DJ Mike T a The Rocket Dogz. Po této rap'n'rollové jízdě přijde velké finále – na stage se nejprve vyhoupnou Plexis a po nich hlavní headliner celého festivalu a legendární americká parta Dog Eat Dog. Večer uzavřou Libido Challenge z nedaleké Blatné.

   Po oba dny bude návštěvníkům k dispozici zdarma bazén, který je přímo ve festivalovém areálu. Tradičně nebude chybět ani festivalový merchandise nebo stánky GNWP, Mayhem Longboards či Šance zvířatům.

   Na viděnou 19. a 20. srpna ve Volyni!

FB stránka: http://www.facebook.com/SummerPunkPartyVolyne/
FB událost: http://www.facebook.com/events/453015561560968/
Online předprodej: http://goout.cz/cs/listky/summer-punk-party-vol-5/olm/

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist