Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 Katapult rozdovádí lid rockerský v říjnu v prachatické Veteši  

 PRACHATICE - 10. srpna 2016 - 12:00 - Legendární česká rocková skupina Katapult vystoupí v sobotu 12. listopadu (nový termín - pozn. redakce) od 20:00 ve velkém sále prachatického Hotelu Park. Informaci o nadcházejícím svátku všech rockerů bez ohledu na věk řekl PRACHATICKOnews.cz manažer hotelu Ivo Blažek. Skupina Katapult zavítá do Prachatic v rámci turné nazvaného Kladivo na život.

 Text: Zdeněk Přibyl, foto poskytla skupina Katapult 

    www.dre-kon.cz

   Katapult založil v roce 1975 kytarista a  zpěvák Oldřich Říha, jenž je od té chvíle dodnes její vůdčí osobností a složil pro ni většinu písní.

   Podle hudebních odborníků Katapulti jsou hard-rockovou kapelou inklinující až k pop-rocku. Na svou uměleckou vizitku si mohou za dobu své existence napsat na 7000 koncertů a také stříbrnou příčku mezi kapelami v pomyslné hitparádě v prodeji hudebních nosičů

   Přípravy prachatického koncertu Katapultu, který dvakrát zvítězil v posluchačské soutěži Zlatý slavík a roce 2007 byl uveden do Beatové síně slávy v kategorii hudebních skupin, budeme aktivně sledovat a postupně přinášet další informace. Určitě na vás čeká i nejedno překvapení. 

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist