Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 Bratři Ebenové: "Prachatice se nám líbí a rádi tu zahrajeme"

 PRACHATICE - 29. dubna 2016 - 8:00 - Bratři Ebenové zavítají v úterý 3. května do prachatického divadla. Poprvé zde vystoupili téměř před šesti lety v rámci benefiční akce pro hospic. Manažer kapely říká: "Prachatice se nám líbí a rádi zde opět zahrajeme." Koncert začne v devatenáct hodin.

 Z redakční pošty: Miroslav Čertík, KIS Prachatice

    www.dre-kon.cz

   Je to více než třicet let, co natočili první desku Malé písně do tmy. Tehdy kapela hrála jako bratrské trio a na české scéně působila jako zjevení. Kombinace folkové, jazzové a rockové muziky a schopnost používat neobvyklé nástroje vytvořila na české poměry unikátní a nenapodobitelný zvuk.

   V roce 2014 vydali Bratři Ebenové album Čas holin. Nový koncertní program je z významné části postaven na repertoáru nového alba. Během koncertu však dojde i na zásadní skladby z předchozích alb. Třicáté výročí vydání prvního alba bylo zároveň impulsem k oprášení několika skladeb z raného folkového období a i ty v programu zazní.

   Kromě tria bratří Ebenových – tedy Marka, Kryštofa a Davida tvoří kapelu rytmika: Jiří Veselý (basová kytara, akordeon), Jiří Zelenka (bicí, perkuse) , Pavel Skála (akustické a elektrické kytary) a Jaromír Honzák (kontrabas).

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist