Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 OBRAZEM: Výrobce nábytku Lugi se představuje v Neumannce

 PRACHATICE - 30. listopadu 2015 - 9:08 - Letošní závěrečnou výstavu otevřeli v pátek 27. listopadu v soukromém centru architektury a designu Neumannka. Představuje se na ní český výrobce nábytku, společnost Lugi z Libčic nad Vltavou.

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

    www.dre-kon.cz

   Vernisáž ve zšeřelé Neumannově ulici, prosvícené mnoha světélky a hlavně oknem galerie, s hosty se sklenkami vína v rukou, měla velké kouzlo. Majitel Neumannky Jakub Nepustil na ní po informaci o novinkách v galerii uvedl majitele společnosti Lugi Michala Peřinu. Ten stručně představil svou firmu, která se soustřeďuje na zakázkové interiéry, nábytek na míru a vlastní sladěnou kolekci nábytku a doplňků. Tu buduje od roku 2011 a navrhují ji vybraní architekti a designéři, zejména Matěj Chabera, Lucie Koldová, Jan Padrnos a Jiří Pelcl. 

   Lugi už dvacet let spolupracuje právě se špičkovými architekty a designéry, klientům nabízí kompletní servis a zázemí během přípravy projektu, v průběhu realizace i po ní. Své myšlenky, které se opírají o bohaté zkušenosti, cit pro detail a nekompromisní úsilí o kvalitu, realizuje v nadčasové, čisté estetice prakticky po celé Evropě. "A hlavně nás to baví," řekl s plachým úsměvem za potlesku přítomných na závěr svého vystoupení s kloboukem v ruce Michal Peřina. 

   Hosté si pak se zájem prohlédli vystavené výrobky společnosti Lugi. A vy tak můžete učinit také. Jednak na našich fotografiích, ale ještě lépe osobně v galerii. A to nejen do letošního Silvestra, ale až do 26. ledna příštího roku.

  
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2015, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist