Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Dvě těžká zranění při včerejší dopravní nehodě U Stopařky

 PRACHATICE - 1. října 2019 - 9:35 - Střet dvou vozidel si na křižovatce u Vitějovic, kde se říká U Stopařky, vyžádal cekem tři zranění, z toho dvě těžká. Na místě zasahovala i letecká záchranná služba spolu s ostatními složkami záchranného systému.

 Text: Zdeněk Přibyl, foto: Policie ČR

   "Dopravní policisté vyjížděli včera 30. září před osmnáctou hodinou k dopravní nehodě, ke které došlo na křižovatce silnice II. třídy číslo 145 s vedlejší pozemní komunikací, v katastru obce Vitějovice, v místě zvaném U Stopařky. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý řidič osobního vozidla Hyundai, který nerespektoval dopravní značení Stůj, dej přednost v jízdě, čímž nedal přednost řidiči nákladního vozidla Renault Master, jedoucímu po hlavní pozemní komunikaci, ve směru jízdy Hracholusky – Běleč, následkem čehož došlo ke střetu pravé přední části vozidla Hyundai s levou přední částí vozidla Renault," popsala nehodu mluvčí Policie ČR Martina Joklová.

   Při dopravní nehodě podle jejích slov utrpěl řidič z vozidla Hyundai společně se spolujezdkyní těžká zranění, se kterými byli letecky transportováni do nemocnice, řidič z vozidla Renault utrpěl zranění lehká. Alkohol u řidiče Renault vyloučila dechová zkouška na místě, u druhého řidiče nebylo možné vzhledem ke zdravotnímu stavu dechovou zkoušku provést, proto byl nařízen odběr žilní krve.   "Dopravní nehodu si na místě převzali prachatičtí kriminalisté, kteří zahájili úkony trestního řízení ve věci podezření z přečinu ublížení na zdraví z nedbalosti," doplnila policejní mluvčí Martina Joklová.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist