Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Neprovozovaný penzion na Libínském Sedle navštívil poberta

 LIBÍNSKÉ SEDLO - 25. srpna 2019 - 14:30 - Policisté prachatického obvodního oddělení přijali v polovině tohoto týdne oznámení ve věci krádeže vloupáním do objektu již delší dobu neprovozovaného penzionu v č. p. 87 na severním okraji obce Libínské Sedlo. Případ vyšetřují a hledají svědky.

 Text: Zdeněk Přibyl

   "Dle prvotního šetření zde pachatel či pachatelé po násilném vstupu odcizili zařízení a vybavení provozovny. A nebylo toho málo. Jednalo se například o chladicí box na nápoje, výčepní zařízení, umyvadla, toaletní mísy, matrace, televizory, obrazy, ale i dveře, elektroinstalaci, světla či požární hlásiče. Ke skutku či skutkům mělo dojít v době od začátku letošního roku do současné doby. Předběžná škoda je odhadnuta na částku 400 000 korun," popsal řádění zatím neznámých pachatelů mluvčí Policie ČR poručík Miroslav Doubek.

   "Žádáme tímto každého, zejména pak obyvatele obce Libínské Sedlo, kdo by mohl k objasnění tohoto případu poskytnout jakékoliv důvodné informace, a to jak k výskytu či identifikaci podezřelé osoby či osob, předpokládejme s odpovídajícími vozidly, stejně jako k bližšímu určení doby, kdy k uvedené trestné činnosti mohlo docházet, aby své poznatky a informace předali prachatickým policistům na jejich služebně v Pivovarské ulici či telefonní lince 974 236 700. Děkujeme," doplnil policejní mluvčí.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist