Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Lesníkům vybrali důkladní zloději vyvážecí stroj John Deer

 PRACHATICE - 24. srpna 2019 - 9:52 - O minulém víkendu důkladně vykradli zloději lesníkům u Prachatic vyvážecí stroj John  Deere. Způsobili tak na výkonné technice s populárním jelenem škodu odhadnutou na více než půl milionu korun. Informoval o tom mluvčí Policie ČR kapitán Miroslav Doubek.

 Text: Zdeněk Přibyl

   "Pátráme po zloději či zlodějích, kteří v době uplynulého víkendu, konkrétně od páté hodiny odpolední čtvrtka 15. srpna do půl osmé hodiny ranní pondělí 19. srpna 2019, vykradli a poškodili vyvážecí stroj značky JOHN DEERE 1210E, odstavený v inkriminovanou dobu v Žernovickém lese nedaleko od cesty k lomu u Kobylí hory. Po násilném vniknutí do kabiny stroje zde odcizili řídící počítač včetně klávesnice, dále odmontovali osm světlometů a z přívěsu stroje odcizili zadní kameru. Lesnické společnosti způsobili škodu odhadnutou na částku 516 000 korun. Případ ve spolupráci s prachatickými kriminalisty šetří policisté místního obvodního oddělení," popsal krádež policejní mluvčí.

   "Policie tímto žádá každého, kdo by mohl k objasnění tohoto skutku poskytnout jakoukoliv důvodnou informaci, a to jak k výskytu podezřelé osoby či osob, případně vozidla na místě činu, stejně jako k podezřelé nabídce prodeje odcizených součástí stroje, aby své poznatky předal prachatickým policistům na jejich služebně v Pivovarské ulici či telefonní lince 974 236 700. Děkujeme," dodal mluvčí Policie ČR Miroslav Doubek.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist